• آرشیو تازه های فناوری اطلاعات


امکان یافتن پزشک مجازی با خدمات نقشه و جستجوی گوگل

 

گوگل قصد دارد به کاربران امکان دهد تا با استفاده از خدمات جستجو و نرم افزار نقشه این شرکت برای شناسایی پزشکان در دسترس به طور مجازی اقدام کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، گوگل در تلاش است با همکاری پزشکان مختلف در آمریکا دسترسی به خدمات این افراد را به صورت مجازی و از راه دور ممکن کند تا در شرایط قرنطینه کاربران بتوانند از طریق تلفن و مکالمات ویدئویی خدمات پزشکی دریافت کرده و برای رفع مشکلات خود اقدام کنند.
گوگل می‌گوید با توجه به شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی اجباری میلیون‌ها نفر در سراسر آمریکا مراجعه حضوری به پزشکان کاهش یافته و مردم ترجیح می‌دهند به صورت مجازی از خدمات پزشکی استفاده کنند. لذا این شرکت قصد دارد به افراد نیازمند به خدمات درمانی امکان دهد بدون ترک خانه‌هایشان به سرویس‌های مختلف پزشکی دسترسی یابند.
از این پس مشخصات پزشکانی که به صورت مجازی به بیماران خدمات تلفنی یا ویدئو کنفرانس ارائه می‌دهند در جستجوگر گوگل و در نرم افزار نقشه آن در دسترس خواهد بود و اگر کاربران عبارت‌هایی مانند مراقبت درمانی فوری در نزدیکی من یا کلینیک‌های سرپایی را در گوگل جستجو کنند، اطلاعات مذکور را مشاهده خواهند کرد.

منبع : mehrnews.com

    شماره خبر: ١١٦٣٧  -  تعداد بازدید: 149

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج