• سوالات متداول سرویس های فناوری
منظور از ایمیل سازمانی چیست؟ ایمیل با دامنه atu.ac.ir@ ایمیل سازمانی دانشگاه علامه طباطبائی محسوب میشود.

دانشجو/کارمند/عضو هیات علمی بعد از مراحل ثبت نام ایمیل دانشگاهی چگونه میتوانم از سرویس های مرکز فناوری در سایت its.atu.ac.ir استفاده نمایند؟ به سایت its.atu.ac.ir مراجعه نمایید و بر روی ورود کلیک کنید و سپس در قسمت نام کاربری و کلمه عبور اطلاعات خود را وارد نمایید سپس میتوان از سرویس های موجود در سیستم استفاده نمود.

ضرورت تکمیل پروفایل چیست؟ کاربرانی که دارای ایمیل سازمانی دانشگاه هستند میتوانند از منوی تکمیل پروفایل نسبت به تکمیل اطلاعات فردی جهت فعالسازی کاربری (پست الکترونیک، فضای محاسباتی و ... ) اقدام نمایند.

دانشجو/کارمند/عضو هیات علمی دانشگاه هستم. آدرس ایمیل را می دانم اما رمز خود را فراموش کرده ام و مدتی است از ایمیل خود استفاده نکردم. برای دریافت رمز عبور باید چه کاری انجام دهم؟ جهت احراز هویت باید به صورت حضوری به کارشناس بخش ایمیل مرکز فناوری اطلاعات مراجعه نمایید.

قبلا پست الکترونیکی سازمانی ساخته ام . چندین مدت است که استفاده نکرده ام و اکنون آدرس ایمیل خود را نمی دانم. لطفاً راهنمایی کنید؟ در صورتی که اطلاعات قبلی داخل inbox ایمیل برایتان مهم است جهت احراز هویت به صورت حضوری به واحد فناوری اطلاعات مراجعه نمائید در عیر اینصورت از منوی ثبت نام و ایجاد اکانت نسبت به ساخت اکانت جدید اقدام کنید.

آدرس ایمیل اینجانب s.ahadi@atu.ac.ir است . نام کاربری من چیست؟ نام کاربری شما عبارت ابتدای آدرس ایمیل شما s.ahadi می باشد.


برای مشاهده پاسخ، روی سوالات کلیک کنید