• خبر روز


راه اندازی نسخه اولیه سامانه پشتیبانی آنلاین دانشگاه (سپاد) در مرکز فناوری اطلاعات

به اطلاع  می رساند به منظور تسهیل و تسریع در ارائه خدمات پشتیبانی شبکه،اینترنت،سامانه ها و سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری دانشگاه علامه طباطبایی و در راستای رفاه اساتید، دانشجویان و همکاران گرامی سامانه پشتیبانی آنلاین دانشگاه (سپاد) توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه راه اندازی می گردد.

نسخه اولیه این سامانه به آدرس sepad.atu.ac.ir جهت ثبت درخواست و رفع مشکلات احتمالی حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه به صورت آنلاین  هم اکنون در دسترس کاربران دانشگاه علامه طباطبایی می باشد بدیهی است از این پس کلیه درخواست های پشتیبانی سرویس های فناوری اطلاعات توسط کاربران می بایست از طریق این سامانه ثبت و پیگیری شود.  

 از مهم ترین قابلیت های این سامانه می توان به امکان درج و پیگیری درخواست کاربران این حوزه اشاره کرد، به طوری که هرگونه درخواست در این سامانه در زمان و تاریخ مشخص ثبت می شود و سپس درخواست به سیستم آنلاین مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات ارسال و در لیست پیگیری قرار می گیرد.

 کارشناسان مرکز با استفاده از این سیستم و بررسی سیستم مانیتورینگ هوشمند شبکه دانشگاه،درخواست های ارسالی را به صورت آنلاین و لحضه به لحظه مورد بررسی قرار داده و سپس نتیجه عملیات برای کاربران ارسال می شود.

    شماره خبر: ٢٤٣١  -  تعداد بازدید: 9965

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/11/07 8:48
0
1
با سلام من تا دو روز قبل با یوزر و پسوردی که داشتم می توانستم وارد اتوماسیون اداری شوم اما الان نمی توانم. پیغامی که می دهد این است: عدم مراجعه در ترم 911. لطفا راهنمایی کنید چکار کنم.با تشکر

لطفاً به دبیرخانه مرکزی دانشگاه مراجعه فرمائید . یا با شماره تلفن ۴۴۷۳۷۵۲۵ تماس بگیرید.


کاربر مهمان
1395/10/27 10:29
3
2
با سلام و خسته نباشید. با چه نام کاربری و رمزی باید وارد شویم؟ لطفاً در اسرع وقت پاسخ دهید. ممنون

همانگونه که در فایل آموزشی ذکر شده است، نام کاربری و پسورد برای دانشجویان محترم همان اکانت اینترنت می باشد.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج